PROBĚHLÉ SRAZY

Budoucí sraz

 
 

 

 
  registrace na sraz:

 

 

Sobota 17.8.2013 - odjezd z Prahy - Jagip Chodov 7:30 směr Písek, České Budějovice, Salzburg, Zell  am See, kam bychom měli dorazit kolem druhé hodiny. Tady nás čeká odpolední projížďka slavnou Grossglockner Hochalpstrasse až do Lienzu, kde je plánován první nocleh.

Neděle 18.18.2013 - Ráno kolem osmé vyrazíme na nejdelší a možná nejkrásnější horskou etapu přes Cortinu D´ Ampezzo, Passo Falzarego, Passo Pordoi a dál Val Gardenou až k dalšímu noclehu v Bolzanu. Při dobrém cestovním časi si můžeme lehce zajet na krásný Passo Fedaia pod majestátní Marmoladou.

Pondělí 18.8.2013 - Opět kolem osmé vyrážíme z Bolzana se zastávkou ve slavných lázních Merano až k legendárnímu Passo Stelvio, patrně nejpůsobivější průsmyk v Alpách. Za Stelviem si uděláme krátkou odbočku do historického kamenného města Bormia a následně se večer přesuneme přes Passo Eira do Livigna.

Úterý 19.8.2013 až pátek 23.8.2013 bude ve znamení dovolenkového programu s nepřeberným množstvím sportovně - relaxačních aktivit, které úžasné Livigno nabízí.

Jedním z výletních cílů bude přejezd Bernina passu do Svatého Mořice, odkud se vláčkoví nadšenci svezou legendárním vyhlídkovým Bernina Expressem do historického italského města Tirano a zpět... zarytí motoristé je mohou pronásledovat svými stroji přes průsmyk... :-)

Dalším auto výletům se meze nekladou, v dosahu je mimo Mořice a Bormia třeba i švýcarský Davos, ale po mnohonásobné zkušenosti s letním i zimním Livignem odhaduji, že se všichni bohatě zabavíme i pěším obdivováním alpských krás....

Pro notorické workoholiky je možné dovolenou po příjezdu do Livigna i libovolně zkrátit, s ubytováním lze domluvit takřka cokoli, jen je potřeba vše vědět předem.... Ale přátelé.... i týden je málo....

Sobota 24.8.2013 - ráno odjezd z Livigna směr Zernez, Scuol, Landeck, Telfs, a.... projížďka Bavorskými alpami přes Seefeld a Walchensee, dál už jednoduše směr Mnichov, Regensburg, Rozvadov, Praha.

Výlet lze pro zájemce ještě prodloužit ještě o neděli v Berchtesgadenu s návratem přes Salzburg a České Budějovice.

Tak doufám, že se k nám přidáte v co nejhojnějším počtu, jen poprosím.... neotálejte s rozhodnutím, čím více času budeme mít, tím lépe pružněji a levněji zorganizujeme ubytování.

Zdraví  Šimi, Týna, Šimoníci a Archibald.

Glockner

Pordoi

Stelvio

Bernina

 

Bernina Express

Walchensee

 

2011

MUZEUM TATRA
AUTODROM MOST

28.květen
26.březen

2010

GOODWOOD

17.září

KŘIVOKLÁT

08.srpen

SOSNOVÁ

02.květen

RETRO CLASSICS

12.březen

2009

VÁNOČNÍ SRAZ

12.prosinec

JDHT a GOODWOOD

17.září

KRKONOŠE

05.červen

   
 
   

Zpět